Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ГОДИНА «НЕБЕСНА СОТНЯ: У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА»

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні, який встановлено з метою увічнення відваги та самовідданості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи європейське майбутнє України. Указом Президента України 107 загиблим на Майдані громадянам присвоєно звання “Герой України” з удостоєнням ордена “Золота Зірка”.
У Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась година пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні. На заході були присутні військові строкової служби в/ч 3051 Національної Гвардії України. Перед присутніми виступили Віктор Павлович Казбан – радник міського голови з питань гуманітарної політики, громадський діяч, Микола Пилипович Карпенко – військовий капелан, краєзнавець – активні учасники Революції Гідності з листопада 2013 р. по 23 лютого 2014 р. та Бригенко Олександр Миколайович – член правління товариства «Просвіта», які поділилися спогадами, розповіли, як все починалося, про трагічні події лютого 2014 р., про веселі та зворушливі моменти з життя майданівців.
Науковий співробітник Олена Любимова ознайомила присутніх з хронікою подій листопада 2013 р. - лютого 2014р. та наголосила на тому, що Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України на сході. Учасники заходу переглянули відео «Пам’яті Небесної Сотні» та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
 
На зображенні може бути: 7 людей та люди стоять
 
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять
 
На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять
 
На зображенні може бути: 4 людини та у приміщенні
 
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та військова форма