Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«СОБОРНА УКРАЇНА: ВІД ІДЕЇ ДО ЖИТТЯ»

До Дня Соборності України проведено тематичний захід у Сумському обласному художньому музеї ім.. Н. Онацького, присвячений проголошенню Акту Злуки УНР і ЗУНР, що відбувся в роки Української революції, а саме – 1919 і 30-річчя затвердження Верховною радою державного герба та гімну України.
Військовослужбовці №3051 частини Національної гвардії України розглянули малий і великий герб України Василя Кричевського, 150-річчя з Дня народження якого відзначатиме культурно-мистецька громадськість. Розробку державного атрибуту було доручено й Георгію Нарбуту, обидва – уродженці Сумщини, котрі стояли біля витоків заснування Національної Академії мистецтв.
Слухачі ознайомилися з основними символами незалежної соборної України. Акцент зроблено на історії герба, в основі якого використано тризуб, що походить із часів Київської Русі.
Присутні дізналися про авторів гімну, написаного 1865 р. поетом П. Чубинським і композитором М. Вербицьким, прослухали його різні версії, зокрема – «Молитву» М. Лисенка на слова О. Кониського.
 
На зображенні може бути: 3 людини та у приміщенні
 
Можливо, це художній твір 9 людей, люди стоять та у приміщенні
 
Немає опису світлини.