Управління культури і туризму
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Пісня – історія нашого роду

20 серпня 2017 року сорокарічний ювілей відзначав народний аматорський вокальний ансамбль "Вербиченька" Гречкинського СБК Кролевецького району.

П.І.Калнишевський - легендарний гетьман українського козацтва

До Дня Незалежності України в музеї Петра Калнишевського – відділі Державного історико-культурного заповідника «Посулля» для дошкільнят села Пустовійтівки проведено урок-екскурсію «П. І. Калнишевський - легендарний гетьман українського козацтва». 

Фестивальні заходи на Кролевеччині

19 серпня село Спаське Кролевецького району відзначало потрійне свято – День народження села, храмове Свято Преображення Господнього та зональний огляд аматорської творчості сільських клубних закладів району в рамках І етапу обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-річчю створення Сумської області.

«Чехов українською»

 

21 серпня в Меморіальному будинку-музеї А. П. Чехова в м. Суми відкрили виставку «Чехов українською». На ній представлені україномовні видання творів письменника з фондів музею. Найбільш ранні з експонованих книг – оповідання «Каштанка» з малюнками художника Д. Кордовського Державного видавництва України 1923 та 1929 рр. Хронологічно за ними ідуть багатотиражні видання 1935 року повісті «Мужики» та оповідання «Спати хочеться» видані у Харкові. 

«Сумщина – край талантів»

 

Таку назву мала мистецька програма, що відбулась 18 серпня 2017 року у селі Підопригори Лебединського району в рамках фестивалю «Сумщина – це Європа», з ініційованого студією «Квартал - 95».

«Дорога на Схід»

 

Запрошуємо всіх бажаючих на фестиваль «Дорога на Схід», що відбудеться 18-19 серпня 2017 року в селі Іванівка Ізюмського району Харківської області. Інформаційні матеріали додаються.