Управління культури і туризму
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail – Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Туристичний потенціал Сумського району

 

Фахівці управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації взяли участь у засіданні круглого столу за темою: «Стан та напрямки розвитку туризму в Сумському районі», організаторами якого виступили Сумська районна державна адміністрація та Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка.

Дитяча книга України – духовність кожної родини

 

У вінок весняних свят гарно вплітається традиційне та очікуване свято, прикрашене особливим колоритом – феєрверком дитячих усмішок і книг. Свято, яке дарує радість спілкування, натхнення, пізнання нового і цікавого – Всеукраїнський тиждень дитячого читання.

Семінар «Партизанський рух в Україні»

 

У м. Путивль завітали учасники міжнародного освітнього семінару «Партизанський рух в Україні», організований громадським об’єднанням «Акція спокути заради миру».

СВЯТО ВІРМЕНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ У БІБЛІОТЕЦІ

 

Справжнім святом вірмено-української дружби став літературно-музичний вечір «Послухай, друже, як співа дудук!», що пройшов в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках проекту «Бібліотека – центр діалогу культур».

Історична година до 100-річчя початку Української революції 1917-1921 років та створення Української Центральної Ради

 

У Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась історична година, присвячена 100-річчю початку Української революції 1917-1921 років та створення Української Центральної Ради. 

На Шосткинщині стартував фестиваль народної творчості

 

Відділом культури Шосткинської районної державної адміністрації проведено І епап  фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвячений 80-й річниці утворення Сумської області.