Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«СУМИ. МИ ДАЛИ ЇМ ПІД ДИХ»

«Суми. Ми дали їм під дих» — колектив Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського відвідав показ фільму про оборону міста. Творча родина Коледжу, в повному складі, в рамках національно-патріотичного виховання, за особистого сприяння режисера фільму Володимира Нянькіна та керівництва кінотеатру «ДРУЖБА» відвідала показ фільму «Суми.
 
Ми дали їм під дих» —документальну кінострічку, що розповідає про оборону нашого міста у перший місяць повномасштабної війни. У фільмі зібрані історії людей, які взяли до рук зброю і відстояли Суми.
 

З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

З нагоди Дня українського добровольця в Сумській обласній філармонії керівники області і міста, начальники військових формувань вітали представників добровольчих батальйонів та волонтерів. Українські добровольці-гордість нашого народу, мужні, відважні, сміливі. З особливим почуттям вдячності героям сьогодення ми готували цей захід. Щирістю і душевністю було пронизане кожне слово ведучої Вікторії Семенець. Під гучні оплески відбулись виступи колективів і виконавців філармонії.
 
Подарувавши свято нашим захисникам, ми ще раз усвідомили роль національної культури у піднесенні бойового духу тих, хто боронить сьогодні цілісність і незалежність нашої держави.

НАРАДА ПРО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

На нараді,що відбулася в управлінні культури Сумської обласної державної адміністрації, підбито підсумки роботи закладів культури Сумщини щодо організаціїї заходів з нагоди відзначення 209 річниці від Дня народження Т. Г. Шевченка,  розглянуто питання стану підготовки до обласних конкурсів серед учнів мистецьких шкіл, участі бібліотечних і музейних закладів у Всеукраїнських проєктах і грантових програмах.

"СЛОБОЖАНСЬКА ФАНТАЗІЯ"

 

УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЦІ - ЦЕ СИМВОЛ ГЕРОЇЗМУ, ПАТРІОТИЗМУ ТА ВІДВАГИ.

Вся наша країна пишається своїми добровольцями. Дякуємо їм за подвиг, готовність захищати незалежність, суверенітет та територіальну цілісность України. Хочемо побажати Вам наші захисники здоров'я, витримки, мужності та віри у нашу ПЕРЕМОГУ!

Нехай Господь Бог вас оберігає!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО УКРАЇНСЬКО – ПОЛЬСЬКОГО ІННОВАЦІЙНОГО ПРОЄКТУ «КУЛЬТУРА ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ» ТА ПЕРШИХ МІЖНАРОДНИХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГОР МИСТЕЦТВ «CULTURE-LIFE»

БЕЗДРИЦЬКИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ (кер.В.Пугач, авторська пісня Л.Осипчої ), та солістку дитячого вокального ансамблю КАТЕРИНУ МУРАШКІНУ(кер. І.Нестеренко), які вибороли ГРАН – ПРІ та отримали Національну премію в галузі культури по версії проєкту «КУЛЬТУРА ІІІ ТИСЯЧОЛІТТЯ» , «За збереження та розвиток вокального мистецтва України».
 
Вітаємо з перемогою в нелегкій боротьбі! В черговий раз доказ, що терпіння і труд, все перетруть, а в цьому випадку і досягнуть прекрасного результату!
Бажаємо надалі тільки так і тримати!

Подкатегории