Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИЦЕЮ СВІТЛАНОЮ ТАЛАН

На зображенні може бути: 1 особа та екран

23 червня 2021 року користувачі Сумської обласної наукової бібліотеки мали чудову можливість поспілкуватися з кількаразовою переможницею міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», Золотим письменником України, володаркою почесного третього місця в списку успішних письменників України та міжнародної патріотичної медалі Івана Мазепи за багаторічну просвітницьку та волонтерську діяльність, популяризацію української літератури, формування спільних національних інтересів, незалежності та соборності України – Світланою Талан.

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

На зображенні може бути: 2 людини
Щорічно 23 червня, згідно з Указом Президента, в Україні відзначається професійне свято - День державної служби України.
 
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
 
Управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною філармонією проведено урочистий захід з нагоди професійного свята.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ "КАЛЕЙДОСКОП"

На зображенні може бути: 8 людей
У м. Кітен, Болгарія відбувся різножанровий VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий прибій», в якому в двох вікових категоріях у номінаціях «Сучасний танець» і «CONTEMPORARY» народний ансамбль танцю «Калейдоскоп» Комунального закладу «Лебединський міський будинок культури» виборов І місце.
 
Керівнику колектива Маргариті Осіповій за активну участь вихованців у конкурсній програмі фестивалю, за кропітку і наполегливу працю, створення умов для творчої самореалізації учасників оголошено подяку та вручено сертифікати на 500 євро в дитячий творчий табір «Вместе» м.Кітен, Болгарія та на 30 % знижку для учасників фестивалю, яку проводить Громадська організація «ДГО «Співограй».

АКЦІЯ «БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА»

На зображенні може бути: 4 людини
Напередодні святкування 25-ої річниці прийняття Конституції України у рамках акції «Бібліотека українського воїна» працівники Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки презентували військовій частині 3051 Національної гвардії України книги в кількості 44 прим. Серед видань сучасна українська художня література, історична, краєзнавча та поезія відомих сумських та українських письменників і поетів.
 
Всеукраїнська акція ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

АМАТОРСЬКИЙ ВОКАЛЬНИЙ ДУЕТ КАТЕРИНИ ТА ІРИНИ ПРИМАК

Творча родина у складі Катерини та Ірини Примак – прикраса будь-якого концертного заходу. Кожен виступ – це незмінний успіх. Аматорський вокальний дует користуються повагою і любов’ю односельців та є невід’ємною частиною культурного сьогодення Новослобідської громади!

Відео можна перегдянути за посиланням:

https://cutt.ly/an4zWeO