Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Літературно-музичний вечір-посвята «Подвигу стежина – від батька до сина…» у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці

9 червня 2022 року в актовій залі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки було велелюдно: сивочолі ветерани війни та праці, офіцери та військовослужбовці Збройних Сил України, учасники бойових дій в Афганістані, волонтери, сумські літератори, користувачі книгозбірні, молодь. Вони зібралися, на вечорі-посвяті «Подвигу стежина – від батька до сина…», аби разом підтримати бойовий дух учасників сучасної російсько-української війни, що проходять реабілітацію у сумському шпиталі.
Нікого не залишили байдужими історії старшого покоління, історії синівської вірності Україні та її народові, історії лицарської мужності й високого патріотизму.
Впродовж вечора-присвяти зі словами вдячності та підтримки до українських воїнів звернулись: Анатолій Близнюк (ректор ГО «Паліцинська академія»); Віктор Лях (генерал-полковник, отаман Сумської паланки війська Запорізького); Олег Гаврилюк (капелан Національної Гвардії) та ін.
Особливо щемними були розповіді та слова подяки організаторам та всім присутнім від військових Сумського 15 батальйону ЗСУ.
Літературно-музична композиція, огляд тематичної літератури з фондів книгозбірні, перегляд музичного відеоролику «Крила» сумських авторів, патріотичні пісні, проникливі поетичні рядки створили атмосферу відчуття великої вдячності доблесним воїнам-захисникам незалежного та мирного майбутнього нашої Батьківщини.