Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«ЖІНКА – ЛІДЕРКА В ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ»

21 лютого у регіональному тренінговому центрі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки розпочався триденний ТоТ-тренінг для майбутніх тренерів у рамках проєкту «Жінка – лідерка в цифровому просторі». Учасниками тренінгу в межах проєкту в Сумах стали бібліотекарі трьох територіальних громад: Краснопільської, Степанівської та Березівської. Долучилися до навчання і працівники обласної наукової бібліотеки.
Ця ініціатива здійснюється в межах проєкту UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні», який фінансується Міністерством закордонних справ Канади. Партнери проєкту – Міністерство цифрової трансформації України, Академія цифрового розвитку, Українська бібліотечна асоціація.
Мета проєкту – допомогти жінкам з вразливих груп населення подолати негативні економічні наслідки всесвітньої пандемії через використання цифрових платформ та інструментів, в тому числі ресурсів порталу «Дія».
 
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні