Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«Велике і величне»

Проект розкриє найяскравіші сторінки історії українського мистецтва від найдавніших часів до сьогодення і окреслить сам шлях формування української ідентичності. Вагомими завданнями виставки «Велике і величне» є пробудження історичної та культурної пам'яті українців, зміцнення відчуття спільності цивілізаційного досвіду та єдності історичних засад і світоглядних орієнтирів, усвідомлення причетності кожного до видатних сторінок минулого, а відтак і відповідальності за творення сьогодення.

Серед 1000 творів українського мистецтва із колекцій 35 провідних музеїв України буде презентовано і 24 твори українських митців ХІХ – ХХ століть з колекції Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького – М. Пимоненка, С. Васильківського, С. Світославського, В. Котарбінського, Н. Онацького, І. Кавалерідзе, Ф. Кричевського, А. Маневича, М. Глущенка, С. Божія, С.Шишка та інших.

Всеукраїнська мистецька виставка «Велике і величне», яка триватиме з 27 липня до 22 вересня цього року, продемонструє крізь призму мистецтва цивілізаційний вплив християнства на розвиток культури в Україні і водночас підтвердить статус Мистецького Арсеналу як палкого прихильника міжмузейної співпраці й консолідації професійного середовища.