Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Виставка «Світ очима дітей» в Сумському обласному краєзнавчому музеї

Фотостудія «Огонёк» є лідером дитячої фототворчості в Криму, постійним учасником Всеукраїнських та Міжнародних виставок, має більше 100 різноманітних нагород.

В музеї експонується 52 фотороботи п’ятнадцяти юних авторів: пейзажі, натюрморти, портрети, жанрові роботи.

Відкриваючи виставку, директор краєзнавчого музею Владислав Терентьєв зазначив, що одним з пріоритетних напрямків роботи закладу є співпраця з творчими спілками. Проведення цієї виставки є прикладом реалізації заходів щодо проведення  на Сумщині Року дитячої творчості.

Заступник начальника управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації Любов Демченко наголосила, що завдяки Сумській обласній організації Національної спілки фотохудожників України відбувається активний обмін виставками та знайомство з творами фотомайстрів з України та зарубіжжя, а роботи, що експонуються на виставці, дають змогу побачити красу Криму та інших місць України.

На відкритті виставки виступили – голова Сумської обласної Національної спілки фотохудожників України – Олександр Миколенко та Ілля Фоменко, один з засновників дитячого фестивалю «Кришталеві джерела».

Куратор виставки  – Ігор Ройченко, член Міжнародної Федерації фотомистецтва, розповів про творчий доробок фотомайстрів з Ялти та познайомив присутніх з фототворами.  

Відвідати виставку можна з 17 липня по 18 серпня 2013 р.

Виставка працює щоденно з 900 до 1700, крім понеділка, за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 2.