Управління культури і туризму
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Обласний семінар директорів бібліотек: навчаємось, впроваджуємо в дію

На виконання плану роботи управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації на базі Роменської центральної міської бібліотеки ім. Б.Антоненка-Давидовича відбувся обласний семінар директорів централізованих бібліотечних систем, районних бібліотек, керівників бібліотек об’єднаних територіальних громад «Стратегія розвитку та вектор успішності».

Зустріч поколінь у музеї

Роменський краєзнавчий музей - філія Державного історико-культурного заповідника «Посулля» багатий колекцією творів відомого українського живописця-земляка В.І.Коровчинського, яскравого представника мистецтва соцреалізму.

Зелений туризм на Сумщині: стан та перспективи

Фахівцями управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації 20-21 червня 2017 року на базі Сумського центру післядипломної освіти Сумської обласної державної адміністрації для сільських, селищних голів, голів об’єднаних територіальних проведено тематичний короткостроковий семінар «Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Сумській області».

Юні екскурсанти в заповіднику «Посулля»

Щороку у червні місяці Державний історико-культурний заповідник «Посулля» активно зустрічає вихованців літніх оздоровчих таборів Роменщини  та  Сумської області.

«Чехов у кіномистецтві»

22 червня у Меморіальному будинку-музеї А.П.Чехова в м. Суми представлено виставку «Чехов у кіномистецтві».

Дитяче свято вишиванки у Сумському обласному краєзнавчому музеї

Що таке вишивка і вишиванка, в чому секрет їх багатовікового успіху серед народів світу, як за допомогою орнаментів на сорочці визначити, звідки родом її власник – про це та інше дізнавались вихованці дитсадка «Ласкавушка» м. Суми під час інтерактивного заходу, що відбувся в обласному краєзнавчому музеї в рамках проекту «Веселе літо».