Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СВЯТО ТВОРЧОСТІ «БАРВИ ЖИТТЯ»

19 жовтня в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбувся регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

ГОСТІ З ЯПОНІЇ

 

У рамках офіційного візиту до м. Суми, Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького, відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сіґекі Сумі.

Гості міста познайомилися з унікальним зібранням західноєвропейського,  вітчизняного образотворчого мистецтва та декоративними творами Японії ХІХ ст., а також виробами з Мейсенського, Саксонського і Українського фарфору, фаянсу й скла. Приємною несподіванкою була картина Давида Бурлюка японського періоду, подарованою музею японськими громадянами у 2012 р.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ІВАНА МОЗГОВОГО «ХРИСТИЯНІЗАЦІЯ ДАВНЬОЇ УКРАЇНИ»

 

У Сумскій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація книги доктора філософських наук, професора Сумського державного університету Івана Мозгового. 

Про важливість і актуальність її виходу говорить передусім те, що автор зібрав воєдино всі відомі на сьогоднішній день витяги з творів античних авторів стосовно первісного і раннього християнства. Розмістив ці джерела за хронологією та даповнив важливими для читачів коментарями.

ФІЛОСОФІЯ ТВОРЧОСТІ СЕРГІЯ СТЕПАНОВА

У Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького до Дня художника України відкрито персональну виставку Сергія Степанова.

На виставці представлено понад 40 живописних творів, які   розкривають грані таланту митця, вдало поєднуються із сьогоденням та позначені  філософським змістом.

 

БУТИ ЦЕНТРАМИ ГРОМАД ВЧИЛИСЯ БІБЛІОТЕКАРІ ОБ`ЄДНАНИХ ТЕРІТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

 

На базі регіонального тренінг-центру Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки 29 бібліотекарів з 14-ти обєднаних територіальних громад Сумської області пройшли заняття Школи професійної майстерності з питань бібліотечного обслуговування в умовах децентралізації «Трансформація бібліотек в умовах об’єднаних територіальних громад». 

Захід відкрила головний спеціаліст відділу культурно-мистецької діяльності і навчальних закладів управління культури Сумської обласної державної адміністрації Ольга Мальченко, яка зазначила про необхідність дотримання виконавської дисципліни та основних вимог підготовки документів бібліотечними закладами об’єднаних територіальних громад.

 

У «РЕНЕСАНСУ» ЮВІЛЕЙ

 

У Сумській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 35-річчя створення камерного оркестру старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС».

Заступник начальника управління культури Сумської обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко привітала артистів та вручила почесні грамотами Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради та управління культури.         Головного диригента, заслужену артистку України Людмилу Стичук, нагороджено відзнакою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня.