Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, майдан Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ'ЯТОК І ВИЗНАЧНИХ МІСЦЬ

Державний історико-культурний заповідник «Посулля» опікується низкою пам’яток  історико - культурної спадщини  місцевого та національного значення.

Серед них потужні археологічні некрополі та поселення скіфської епохи; літописні міста доби Київської Русі (Ромен, Попаш, В’яхань); сіверянське городище «Монастирище», яке дало назву «роменській» археологічні культурі, Басівське скіфське городище, всесвітньовідомий пам’ятник мамонту на місці палеолітичної стоянки у селі Кулішівка, універсальна геологічна пам’ятка – гора Золотуха.

ЩОТИЖНЕВИЙ ВІДЕОЗВІТ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦ ВАСИЛЯ ХОМИ

Тиждень, що минає, приніс для Сумщини гарну новину! На регіональний розвиток області Кабінетом Міністрів спрямовано 131 млн. грн.

Це дасть можливість реалізувати цілу низку програм та проектів соціальної сфери.

 

ВБОЛІВАЄМО ЗА КОНОТОПЧАН!

Час для гарних новин!

Конкурсний відбір учасників ІІ етапу пілотного проекту «Мистецька освіта без обмежень» завершено.

Участь у проекті візьмуть 16 закладів освіти (серед них 5 фахових мистецьких коледжів та 11 мистецьких шкіл) з 15-ти областей України, а саме:

ПОЛІСЬКІ ВІЗЕРУНКИ ЗАПАЛЮЮТЬ ЗІРКИ!

Ось і настав довгоочікуваний момент для учасників обласного конкурсу народної хореографії «Поліські візерунки» - оголошення переможців!
 
Незважаючи на карантинні обмеження, 55 танцювальних колективів Сумщини продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, оригінальність та яскравість народних і стилізованих композицій.
Відповідно до номінацій та вікових категорій, журі конкурсу відзначило кращих із них. Тож, розпочинаємо представляти переможців обласного конкурсу народної хореографії «Поліські візерунки» 2021 року.

НОВА ВИСТАВА ЩЕПКІНЦІВ ЧЕКАЄ НА ГЛЯДАЧА!!!

15 квітня відбулась здача вистави «Афінські вечори» за п’єсою відомого драматурга та кінорежисера Петра ГЛАДІЛІНА у постановці Антона МЕЖЕНІНА.

Сценічні події відбуваються у інтелігентній сім’ї,  яка зовні виглядає цілком благопристойно. Між тим, насправді все далеко не так. Суперечливі позиції членів родини часом руйнують усталений стереотип. Крізь призму непростих сімейних стосунків автор робить проекцію на саму суть багатьох суспільних  негараздів.

 

КУЛЬТУРНІ ІНІЦІАТИВИ - ОСНОВА РОЗВИТКУ ГРОМАД СУМЩИНИ

15 квітня управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумським обласним науково-методичним центром культури і мистецтв проведено обласну онлайн-нараду керівників структурних підрозділів з питань культури сільських, селищних, міських рад, директорів базових клубних закладів області за темою «Культурні ініціативи як основа розвитку громад Сумщини». Загальна чисельність учасників дистанційної наради  75 осіб. 

Нараду відкрила заслужений працівник культури України Олена Мельник, яка наголосила, що саме заклади культури одними з перших відчули на собі карантинні обмеження через пандемію COVID-19, адже їх діяльність орієнтована на аудиторію та живе спілкування.