Управління культури
40030, Сумська область, м. Суми, площа Незалежності, буд. 2
тел. (0542) 63-13-44 тел./факс 63-13-44
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«РЕКВІЄМ НЕБЕСНІЙ СОТНІ»: В ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ПРОЙШЛА ЗУСТРІЧ МОЛОДІ З УЧАСНИКАМИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

З нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні – у Сумському обласному краєзнавчому музеї відбулась зустріч молоді з учасниками Революції Гідності.

У музейній залі, де розгорнуто постійну експозицію-інсталяцію «Революція Гідності та АТО: сумський вимір», зібрались військовослужбовці Національної гвардії України (в/ч 3051) та студенти машинобудівного коледжу СумДУ.

КОНКУРС КРЕАТИВНОГО ПИСЬМА

За ініціативи волонтерів Корпусу Миру спільно з центром «Вікно в Америку» Cумською обласною універсальною науковою бібліотекою проведено конкурс креативного письма «Write on! Ukraine», в якому взяли участь 258 учасників 16 лютого.

Write On! – це щорічний міжнародний конкурс для школярів 6-11 класів, студентів та дорослих, де можна проявити своє критичне мислення, навики письма та знання англійської мови.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

На базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С. Бортнянського з 18 по 23 лютого проводяться курси підвищення кваліфікації для викладачів училища, які організовано Центром культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Протягом цього часу передбачається проведення майстер-класів, семінарських занять, конференцій з обміну досвідом, робота з оркестром та сольні виступи викладачів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівні акредитації, де будуть розглядатись сучасні педагогічні методи навчання.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ… ПРОСТО ЙДУТЬ

У Путивльському краєзнавчому музеї Державного історико-культурного заповідника відбувся захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.

Студенти навчальних закладів міста ознайомились з історією подій на Майдані восени 2013 – взимку 2014 років.

НЕБЕСНА СОТНЯ: ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

До дня вшанування Героїв Небесної Сотні в Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького пройшов патріотичний урок «Небесна Сотня: Герої не вмирають» для учнів ЗОШ №4 ім. Героя України Олександра Аніщенка.

Мета заходу: поширення знань про історичний факт Революції Гідності, його значення та відображення в творах мистецтва.